Зручний та комфортний торговий комплекс Аркадія на правому березі Києва,
розташований по вул. Борщагівська, 154А, поблизу Індустріального мосту.
Славиться великим різноманіттям одягу, взуття, дитячих товарів, аксесуарів, біжутерії, електроніки, техніки, смаколиків, товарів для дому і домашніх улюбленців.
Торгова галерея комплексу наповнена відомими брендовими магазинами,
такими як:
«JYSK», «COMFY», «MOYO», «Lifecell», «BROCARD», «БУДИНОК ІГРАШОК»,
"ДІМ ПОСУДУ", «ЗОЛОТИЙ ВІК»,«СРІБНА КРАЇНА», «ARENA», «JOMA», «MIDA», «Arber», «Kleo»,«Білизна Street»,«Мир дубленок и кожи», «МІЙ СТИЛЬ», «ISEI», «Чемоданъ», «Fissman», «MamaCity», «MASTERZOO», "СУШИ МАСТЕР", «СІЛЬПО» та багато інших.
Тут є все для краси і здоров`я.
Смачно пригощють Pesto Cafe і кав`ярня.
Для дитячого розвитку діють арт-студія Творча кухня, школа танцю "Атмосфера"
Працюють відділення обміну валют, аптека,
копіцентру, ремонту одягу та ювелірних виробів.
Зручна розв`язка і безкоштовний паркінг.
Розважальні заходи, святкові розіграші та постійні акції!
Будьте з нами в центрі подій!

НОВИНИ
Друзі!
Оголошуємо весняний розіграш!
Беріть участь у розіграші щасливих шоперів з подарунками від ТК Аркадія!
✓ купити на 500 гривень одним чеком*
✓ зареєструвати чек на стійці адміністратора ТК
✓ отримати реєстраційний талон і номер
✓ виграти свій шопер у прямому ефірі 02 квітня 2023 року:
1. Розіграш в ТК Аркадія на Дніпровській набережній, 33 о 13:00 на сторінці www.facebook.com/arkadia.ua
2. Розіграш в ТК Аркадія на Борщагівській 154А о 13:30 на сторінці https://www.facebook.com/arkadia.borschagivska
* в акцій беруть участь чеки всіх магазинів ТК Аркадія, окрім магазинів: «Сільпо», аптек та пунктів обміну валют.Подробиці проведення Акції:
* реєстрація в Акції проводиться з 10:00 год «11» березня 2023 р. по 20:00 год «31» березня 2023 р.
* розіграш відбудеться у прямому ефірі на сторінці https://www.facebook.com/arkadia.ua о 13:00 (ТК Аркадія на Дніпровській набережній, 33) та на сторінці (ТК Аркадія на Борщагівській 154А) https://www.facebook.com/arkadia.borschagivska о 13:30
*в акції беруть участь чеки всіх магазинів ТК Аркадія, окрім магазинів: «Сільпо», аптек та пунктів обміну валют на суму від 500 (п'ятсот) грн. 00 коп. одним чеком.
Необхідно отримати відповідний касовий або товарний належним чином оформлений чек (з дотриманням вимог чинного законодавства України), на якому мають бути чітко вказані місце та час здійснення покупки та сума покупки. Один чек-одна анкета, суми чеків не додаються.
* зареєструвати відповідний чек у Адміністратора, наступним чином:
- підійти з чеком до реєстраційної стійки Адміністратора ТК «Аркадія», яка розташована на першому поверсі навпроти магазину «Watsons» (Осокорки) або біля «Золотий вік» (Борщагівська);
- пред'явити чек Адміністратору для отримання анкети на участь в Акції та проставляння на чеці відмітки для запобігання повторної реєстрації чеку (номер анкети);
- заповнити усі поля наданої Анкети Учасника;
- надати відповідну анкету Адміністратору для реєстрації в електронній базі Учасників;
- Учасник власноруч опускає анкету до спеціального барабану для проведення розіграшу.
* В Анкеті Учасника необхідно розбірливо вказати ПІБ, визначені в полях анкети дані чеку, номер контактного телефону, інші визначені анкетою дані та у зазначених в Анкеті Учасника місцях проставити підпис. Надання невірних/недостовірних даних може стати підставою для відмови у реєстрації чеку та подальшої участі в Акції, та/або визнання особи Отримувачем подарунку. Заповнюючи Анкету Учасника, особи погоджуються, що отримана Організатором інформація не вважається конфіденційною і може використовуватися Організатором на власний розсуд з урахуванням положень чинного законодавства України щодо обігу такої інформації.
* Право участі в Акції мають лише допущені до участі в Акції Організатором анкети. Анкети, що містять недостовірні дані, заповнені нерозбірливо, на неоригінальних бланках, мають інші недоліки, не дають права на участь в Акції та не допускаються Організатором до участі у процедурі визначення Отримувачів подарунків.
* До реєстрації в Акції допускаються лише чеки, що засвідчують дату та час здійснення покупки в період проведення Акції.
* До реєстрації в Акції не допускаються:
- чеки на суму менше від встановленої;
- чеки, що не датовані періодом проведення Акції;
- чеки, з яких неможливо встановити місце здійснення купівлі товару/послуги та час, дату купівлі товару/послуги;
- чеки із магазинів, що не є Партнерами Акції;
- чеки, пред'явлені особами, що не відповідають вказаним критеріям;
- чеки, пред'явлені особами, що не мають право брати участь в Акції;
- чеки, які об'єктивно викликають сумнів у їх достовірності та дійсності (невідповідність встановленій формі, відсутність обов'язкових реквізитів тощо);
- чеки осіб, якими не виконані умови цих Правил.
* Учасником Акції може бути особа, якій на момент проведення Акції виповнилось 14 років та яка ретельно виконала всі передбачені цими Правилами дії, необхідні для участі в Акції.
* Не визнаються учасниками Акції та не мають право брати в ній участь:
- особи, яким не виповнилось 14 років;
- працівники та представники Організаторів та/або Виконавців, та/або Партнерів Акції, а також безпосередні члени їх родини.
* Організатор залишає за собою право перевірити документи Учасника, які засвідчують його особу та вік
* Одна особа у період дії Акції має право здійснити реєстрацію необмеженої кількості чеків, якщо їх вартість перевищує 500 гривень, але переможець зможе бути власником лише одного подарунку, у разі повторного виграшу.
* Якщо Учасник Акції повертає придбаний товар, чек про придбання якого став підставою для участі в Акції, він втрачає право на участь в Акції на підставі відповідного чеку, а анкета про реєстрацію чеку (Анкета Учасника) стає недійсною. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання Організатором Акції наданої інформації з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою.
* Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника Акції з розміщення таких персональних даних.
* Учасники є обізнаними про той факт, що у момент визначення Отримувачів подарунків Організатором Акції може проводитися фотозйомка та/або відеозйомка та Учасник Акції дає згоду на проведення такої фотозйомки та/або відеозйомки та подальше використання Організатором Акції на власний розсуд матеріалів такої фотозйомки та/або відеозйомки, зокрема, публікацію таких матеріалів без додаткового погодження з Учасниками Акції.
* У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов'язковим для всіх осіб/Учасників Акції та не підлягає оскарженню. У випадку виникнення питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх учасників Акції.
* Організатор Акції може визнати недійсним будь-яку реєстрацію, а також заборонити подальшу участь в Акції будь-якій особі, яка підроблює або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації або інших етапів Акції, або діє, порушуючи дані Правила та визначені ними умови Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов'язана з даною Акцією.
* Організатори/Партнери акції не несуть відповідальність, зокрема за неможливість проведення Акції (певного етапу Акції) у разі настання форс-мажорних обставин, стихійного лиха, пожежі, повені, військових дій будь-якого характеру, блокади, пандемії, карантину, обмежень, пов'язаних із поширенням COVID-19, суттєвих змін в законодавстві України, інших непідвладних контролю з боку Організаторів обставин.
* Організатори/Партнери Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання подарунку Учасником Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора та неможливість використати подарунок його Отримувачем з причин, що не залежать від Організатора Акції. При цьому такий Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації.
* Організатори не несуть будь-якої відповідальності щодо використання товарів/послуг, що були придбані Отримувачами подарунків в процесі використання Сертифікатів на суму зазначену в сертифікаті зі знижкою, не несуть жодних гарантійних зобов'язань щодо якості товарів/послуг, а також за можливі наслідки їх використання.
* Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок реєстрації в Акції, порядок визначення Отримувачів подарунків, порядок використання (отоварювання) Сертифікатів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Організатор не несе відповідальність за порушення Учасниками Акції прав третіх осіб. Ці Правила можуть бути змінені/доповнені організатором протягом всього періоду проведення Акції.
* Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними.
* Якщо з будь-яких причин будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини пов'язані з маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками та з будь-яких інших причин, неконтрольованих Організатором, які спотворюють або стосуються виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Акції, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.
* Учасники Акції інформуються про правила та умови проведення Акції за допомогою розміщення відповідної інформації: на сайті організатора за посиланням на сайті ТЦ та на соціальних сторінках.
Також у друкованих інформаційних листах, що знаходяться у вільному доступі на стійці Адміністратора ТЦ «Аркадія» та безпосередньо у торгівельному залі.
* Оприлюднення змін до цих Правил та умов Акції здійснюється у тому ж порядку, у якому оприлюднені ці Правила.
АКЦІЇ
Розпочався великий розпродаж весни в JYSK!👇
🔥Економія до 60% на понад 2000 товарів
📅Тільки з 16.03 до 22.03.2023
Знайдіть все необхідне для вашої оселі, балкону, тераси або подвір'я за вигідними цінами в JYSK — садові меблі, декор, товари для спальні, кухні, вітальні, офісу та ванної кімнати!
🔐Резервуйте онлайн — забирайте в магазині! Замовлення готове до видачі протягом 30 хв.
Не пропустіть чудові пропозиції в магазинах мережі та онлайн!
Парад весняних знижок на Fissman продовжується!
Вигідно купувати товари нашої ТМ та вражати своїми стравами сім'ю легко разом якісним посудом зі знижками до -50%.
Отож, запрошуємо на шопінг.
Для святкового столу:
-50% на келихи для вина та склянки.
-40% на посуд з акрилу та бамбуку.
Для приготування смаколиків для своєї родини:
-35% на посуд з серії Malachite, Diamond Grey, Magic Brown, Luminosa, Brilliant.
-25% на серії посуду Bambino, Fiore та Prime.
Завітайте на шопінг до @fissman.ua
Акція діє з 09.03 по 30.03 включно.
Розповідайте світові про свої почуття мовою палких поцілунків, найтепліших обіймів та ювелірних прикрас….
Обирайте акцію «Кохання -це….» в мережі магазинів "Золотий Вік та отримайте додаткову знижку -5% на дві прикраси у чеку та -10% при покупці трьох і більше!
Акція діє з 01.02.2023 до 31.03.2023 року.
Деталі запитуйте у продавців-консультантів.
Золотий Вік. Почуття прикрашають.
З чим можна порівняти діаманти? Напевно з любов'ю…. Адже саме в цей дорогоцінний камінь можна закохатися з першого погляду…
Обирайте срібні або золоті прикраси з діамантами у мережі магазинів «Золотий Вік» та отримайте додаткову знижку -10%.
Акція діє з 01.03.2023 до 31.03.2023 року.
Деталі запитуйте у продавців-консультантів.
Золотий Вік. Почуття прикрашають.
Купуй 2-ві прикраси у SRIBNA KRAINA та отримуй від серця до серця ще одну безкоштовно💕
Обирай срібні подарунки коханим та найдорожчим за кращою ціною у мережі магазинів SRIBNA KRAINA та онлайн-магазині sribnakraina.ua.
⏰Акція діє по 31 березня 2023 року.
📍Детальні умови акції та адреси магазинів, які беруть у ній участь, запитуй у продавців-консультантів або за номером гарячої лінії: 0 800 309 903.
Розповідайте світові про свої почуття мовою палких поцілунків, найтепліших обіймів та ювелірних прикрас….
Обирайте акцію «Кохання -це….» в мережі магазинів "Золотий Вік та отримайте додаткову знижку -5% на дві прикраси у чеку та -10% при покупці трьох і більше!
Акція діє з 01.02.2023 до 31.03.2023 року.
Деталі запитуйте у продавців-консультантів.
Золотий Вік. Почуття прикрашають.
СХЕМА ТОРГОВЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ
КАРТА ПРОЇЗДУ
КОНТАКТИ
Відділ оренди та маркетингу
044 507 20 87
e-mail: ar@arkadia.ua
reklama.arkadia@gmail.com
Інформаційна служба
044 594 07 00
050 492 61 90

Графік роботи
Бутикова галерея 10:00-20:00
Зона реcторанів - 10:00 - 23:00
Супермаркет "Сільпо"
08:00 до 22:00