Про торговельний комплекс
Зручний та комфортний торговий комплекс на лівому березі Києва розташований
на ст.м Осокорки по вул. Дніпровська Набережна, 33. славиться великим різноманіттям одягу, взуття, дитячих товарів, аксесуарів, біжутерії, електроніки, техніки, смаколиків, товарів для дому і домашніх улюбленців,
ТК «Аркадія» представляє більше 100 магазинів відомих брендів, такі як: «COMFY», «MOYO»,«Lifecell», «JYSK», «BROCARD», «WATSONS», «БУДИНОК ІГРАШОК», «ЗОЛОТИЙ ВІК», «Brilliant»,«СРІБНА КРАЇНА», «РОЗЕТКА», «Галереї ДЕКО», «Kleo», «Білизна. Street»,«Beauty set», «Мама City», «Чемоданъ», «LEFARD», «Fissman», «Coral Тravel», «MASTERZOO», «СІЛЬПО» та багато інших.
Тут є все для краси і здоров`я.
Смачно пригощає Pesto Cafe, Пузата Хата, Integral Coffee та інші кав`ярні.
Діє контактний зоопарк Лемур, де можна відсвяткувати дитяче свято.
Працюють обмін валют, аптеки, туристичні агенції, копіцентр, хімчистка,
ремонт одягу, ремонт годинників, ремонт ювелірних воробів, ремонт взуття.
Зручна розв`язка і безкоштовний паркінг.
Розважальні заходи, святкові розіграші і постійні акції!
Будьте з нами та в центрі подій!

НОВИНИ
Хо-хо-хо і дзень-дзелень!
Вже час для передноворічного РОЗІГРАШУ "СВЯТКОВІ СМАКОЛИКИ"‼️
Наш улюблений чарівний розіграш по ЧЕКАМ оголошуємо відкритим!

У найбільш чародійний зимовий період‼️
з 06.12.23 до 29.12.23
РОЗІГРУЄМО СВЯТКОВІ ШОПЕРИ, наповнені різною смакотою!

РЕЄСТРУЙ свій чек і ВИГРАВАЙ 1 із 3 шоперів!
Нагадаємо, ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ТРЕБА ЗРОБИТИ!
1. ПОШОПИТИСЯ????️ в ТЦ Arkadia
2. ЗАРЕЄСТРУВАТИ свої ЧЕКИ від 500 грн з 06 грудня до 29 грудня включно у АДМІНІСТРАТОРА ТЦ (біля Watsons)
3. ЗБЕРЕГТИ свій реєстраційний номер.
А от 30.12.23 виграти свій шопер у прямому ефірі
Розіграш в ТК Аркадія на Дніпровській набережній, 33 на сторінці www.facebook.com/arkadia.ua о 12:00
❗Важливо, ти можеш зареєструвати НЕОБМЕЖЕНУ кількість чеків, якщо їх вартість перевищує 500 гривень, але ставши переможцем, зможеш бути власником лише ОДНОГО подарунку, у разі повторного виграшу.
* в акцій беруть участь чеки всіх магазинів ТК Аркадія, окрім магазинів: «Сільпо», аптек та пунктів обміну валют.


Подробиці проведення Акції:
* реєстрація в Акції проводиться з 18:00 год «06»грудня 2023 р. по 20:00 год «29» грудня 2023 р.
* розіграш відбудеться у прямому ефірі на сторінці
* розіграш відбудеться у прямому ефірі на сторінці
https://www.facebook.com/arkadia.ua (ТК Аркадія на Дніпровській набережній, 33) о 12:00 та на сторінці
*в акції беруть участь чеки всіх магазинів ТК Аркадія, окрім магазинів: «Сільпо», аптек та пунктів обміну валют на суму від 500 (п'ятсот) грн. 00 коп. одним чеком.
Необхідно отримати відповідний касовий або товарний належним чином оформлений чек (з дотриманням вимог чинного законодавства України), на якому мають бути чітко вказані місце та час здійснення покупки та сума покупки. Один чек-одна анкета, суми чеків не додаються.
* зареєструвати відповідний чек у Адміністратора, наступним чином:
- підійти з чеком до реєстраційної стійки Адміністратора ТК «Аркадія», яка розташована на першому поверсі навпроти магазину «Watsons» (Осокорки) або біля «Золотий вік» (Борщагівська);
- пред'явити чек Адміністратору для отримання анкети на участь в Акції та проставляння на чеці відмітки для запобігання повторної реєстрації чеку (номер анкети);
- заповнити усі поля наданої Анкети Учасника;
- надати відповідну анкету Адміністратору для реєстрації в електронній базі Учасників;
- Учасник власноруч опускає анкету до спеціального барабану для проведення розіграшу.
* В Анкеті Учасника необхідно розбірливо вказати ПІБ, визначені в полях анкети дані чеку, номер контактного телефону, інші визначені анкетою дані та у зазначених в Анкеті Учасника місцях проставити підпис. Надання невірних/недостовірних даних може стати підставою для відмови у реєстрації чеку та подальшої участі в Акції, та/або визнання особи Отримувачем подарунку. Заповнюючи Анкету Учасника, особи погоджуються, що отримана Організатором інформація не вважається конфіденційною і може використовуватися Організатором на власний розсуд з урахуванням положень чинного законодавства України щодо обігу такої інформації.
* Право участі в Акції мають лише допущені до участі в Акції Організатором анкети. Анкети, що містять недостовірні дані, заповнені нерозбірливо, на неоригінальних бланках, мають інші недоліки, не дають права на участь в Акції та не допускаються Організатором до участі у процедурі визначення Отримувачів подарунків.
* До реєстрації в Акції допускаються лише чеки, що засвідчують дату та час здійснення покупки в період проведення Акції.
* До реєстрації в Акції не допускаються:
- чеки на суму менше від встановленої;
- чеки, що не датовані періодом проведення Акції;
- чеки, з яких неможливо встановити місце здійснення купівлі товару/послуги та час, дату купівлі товару/послуги;
- чеки із магазинів, що не є Партнерами Акції;
- чеки, пред'явлені особами, що не відповідають вказаним критеріям;
- чеки, пред'явлені особами, що не мають право брати участь в Акції;
- чеки, які об'єктивно викликають сумнів у їх достовірності та дійсності (невідповідність встановленій формі, відсутність обов'язкових реквізитів тощо);
- чеки осіб, якими не виконані умови цих Правил.
* Учасником Акції може бути особа, якій на момент проведення Акції виповнилось 14 років та яка ретельно виконала всі передбачені цими Правилами дії, необхідні для участі в Акції.
* Не визнаються учасниками Акції та не мають право брати в ній участь:
- особи, яким не виповнилось 14 років;
- працівники та представники Організаторів та/або Виконавців, та/або Партнерів Акції, а також безпосередні члени їх родини.
* Організатор залишає за собою право перевірити документи Учасника, які засвідчують його особу та вік
* Одна особа у період дії Акції має право здійснити реєстрацію необмеженої кількості чеків, якщо їх вартість перевищує 500 гривень, але переможець зможе бути власником лише одного подарунку, у разі повторного виграшу.
* Якщо Учасник Акції повертає придбаний товар, чек про придбання якого став підставою для участі в Акції, він втрачає право на участь в Акції на підставі відповідного чеку, а анкета про реєстрацію чеку (Анкета Учасника) стає недійсною. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання Організатором Акції наданої інформації з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою.
* Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника Акції з розміщення таких персональних даних.
* Учасники є обізнаними про той факт, що у момент визначення Отримувачів подарунків Організатором Акції може проводитися фотозйомка та/або відеозйомка та Учасник Акції дає згоду на проведення такої фотозйомки та/або відеозйомки та подальше використання Організатором Акції на власний розсуд матеріалів такої фотозйомки та/або відеозйомки, зокрема, публікацію таких матеріалів без додаткового погодження з Учасниками Акції.
* У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов'язковим для всіх осіб/Учасників Акції та не підлягає оскарженню. У випадку виникнення питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх учасників Акції.
* Організатор Акції може визнати недійсним будь-яку реєстрацію, а також заборонити подальшу участь в Акції будь-якій особі, яка підроблює або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації або інших етапів Акції, або діє, порушуючи дані Правила та визначені ними умови Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов'язана з даною Акцією.
* Організатори/Партнери акції не несуть відповідальність, зокрема за неможливість проведення Акції (певного етапу Акції) у разі настання форс-мажорних обставин, стихійного лиха, пожежі, повені, військових дій будь-якого характеру, блокади, пандемії, карантину, обмежень, пов'язаних із поширенням COVID-19, суттєвих змін в законодавстві України, інших непідвладних контролю з боку Організаторів обставин.
* Організатори/Партнери Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання подарунку Учасником Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора та неможливість використати подарунок його Отримувачем з причин, що не залежать від Організатора Акції. При цьому такий Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації.
* Організатори не несуть будь-якої відповідальності щодо використання товарів/послуг, що були придбані Отримувачами подарунків в процесі використання Сертифікатів на суму зазначену в сертифікаті зі знижкою, не несуть жодних гарантійних зобов'язань щодо якості товарів/послуг, а також за можливі наслідки їх використання.
* Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок реєстрації в Акції, порядок визначення Отримувачів подарунків, порядок використання (отоварювання) Сертифікатів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Організатор не несе відповідальність за порушення Учасниками Акції прав третіх осіб. Ці Правила можуть бути змінені/доповнені організатором протягом всього періоду проведення Акції.
* Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними.
* Якщо з будь-яких причин будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини пов'язані з маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками та з будь-яких інших причин, неконтрольованих Організатором, які спотворюють або стосуються виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Акції, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.
* Учасники Акції інформуються про правила та умови проведення Акції за допомогою розміщення відповідної інформації: на сайті організатора за посиланням на сайті ТЦ та на соціальних сторінках.
Також у друкованих інформаційних листах, що знаходяться у вільному доступі на стійці Адміністратора ТЦ «Аркадія» та безпосередньо у торгівельному залі.
* Оприлюднення змін до цих Правил та умов Акції здійснюється у тому ж порядку, у якому оприлюднені ці Правила.

Відкриття магазину
In Shoes
Відкриття магазину для творчих людей Master kisti
Відкриття магазину солодощів Cherry berry
Відкриття магазину взуття формату Lux Shoes
Відкриття магазину ТАБАКЕРКА
АКЦІЇ
ХО-ХО-ХО: знижки до 30% у BROCARD
До Нового року та Різдва лишилось зовсім небагато!
Час підготувати круті подарунки. З 11 до 25 грудня 2023 в магазинах мережі BROCARD на тебе чекають святкові знижки до 30%.
Обирай парфуми та б'юті-засоби для себе та найрідніших.
Нехай усі подарунки будуть вдалими та обраними з любов'ю!
Акція «ХО до -30% -ХО!» діє у магазинах парфумерії та косметики BROCARD та інтернет-магазині BROCARD.UA в Україні 11-25.12.2023.
За умовами акції, на визначений перелік марок, окрім товарів за спеціальними цінами, надається знижка до 30%, що вказана на відповідних позначках у стаціонарних магазинах.
Під час акції не діють інші акції та знижки, в тому числі за дисконтними картками.
При покупці з використанням подарункових карток знижка діє лише при оплаті різниці між ціною реалізації товару без знижки та сумою номіналів подарункових карток.
В акції беруть участь понад п'ять тисяч найменувань товарів.
Деталі акції та перелік акційних товарів – у консультантів.

Свято Святого Миколая йде та подарунки діткам несе!
Подаруйте дітям диво - придбайте святкові товари від Fissman.
Нехай добрий Святий Миколай принесе вам чудесні емоції та щастя!
Рекомендуємо купити зі знижкою:
-35% на дитячий посуд для приготування іжі;
-35% на бамбуковий дитячий посуд;
-35% на дитячі термоси;
-35% на набори дитячих столових приладів.
Якщо ж ви не обрали нічого зі списку вище, то пропонуємо придбати порцелянові чашки з новорічним візерунком,що продаються в наборі з іграшками.
Запрошуємо на шопінг до Fissman!
Акція діє з 06.12 по 19.12.23 р. включно.
Все буде Україна!
☃️Обирай свій новорічний подарунок в SRIBNA KRAINA.
❄️Акція 1+1=3
Саме для тебе! Купуючи дві прикраси, ти отримуєш ще одну в подарунок🎁
💛SRIBNA KRAINA — вражаючі ЗНИЖКИ до -70% на прикраси.
✅Акції діють з 01 грудня по 15 січня 2024 року.
🎊Обирай свій подарунок та роби зимові святкування незабутніми.
SRIBNA KRAINA — міксуй, дивуй💛
Не можемо залишити вас без знижок у пору подарунків під ялинку, тож Rozetka оголошує Величезний новорічний розпродаж!
Від 14 грудня і аж до 2 січня включно знижки до 60% на всі категорії товарів допомагатимуть вам творити приємні несподіванки.
Тож формуйте списки бажань заздалегідь, щоб уже незабаром ось тут придбати бажане максимально швидко ► https://rozetka.com.ua/ua/promo/newyear/
Новорічна казка від "Золотий Вік".
🔥Отримайте додаткову знижку -10% на другу та наступні золоті прикраси в чеку.
✅Акція діє до 15.01.2024 року
"Золотий Вік" — почуття прикрашають❤️
Діамантове свято у "Золотий Вік".
🔥Отримайте додаткову знижку -10% на прикраси з діамантами.
✅Акція діє до 15.01.2024 року
"Золотий Вік" — почуття прикрашають❤️
Завітайте на дні скандинавського Різдва в JYSK!
🎄 На вас чекає Особливий шопінг та вигідні пропозиції для вибраних категорій!
🏷 Знижки до 60% тільки 7-13 грудня включно.
Купуйте стильний декор, аксесуари для дому та комфортні меблі, які допоможуть створити атмосферу справжнього скандинавського хюґе напередодні Різдва й Нового року!
🔐 Бронюйте зараз з послугою "Замов та Забери".
*Товари з позначкою ЗАВЖДИ НИЗЬКА ЦІНА не беруть участь в акції.
СХЕМА ТОРГОВЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСА
КАРТА ПРОЇЗДУ
КОНТАКТИ
Відділ оренди та маркетингу
044 507 20 87
e-mail: ar@arkadia.ua

Інформаційна служба
044 507 14 95
050 492 61 53
e-mail: administrator2_osokorki@ukr.net
Графік роботи
Бутикова галерея 10:00−21:00
Зона реcторанів 10:00−23:00
Супермаркет «Сільпо" — 08:00 до 22:00